ANVIK construction s.r.o. je firma kMontovaný keramický dom | stavba keramických domov na kľúčtorá vznikla na základe dlhoročných skúseností v stavebníctve nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, konkrétne sme skúsenosti, ktoré Vám teraz ponúkame, naberali postupne v Kanade, USA a v Spojených Arabských Emirátoch

Po návrate na Slovensko, sme nadviazali spoluprácu s lídrom medzi výrobcami keramzitových stien, s členom Nemeckého konzorcia Thomas betonbauteile, s firmou PRAEFA, ktorá ma veľmi bohaté skúsenosti s výrobou a výstavbou keramických rodinných domov, bytových domov, polyfunkčných budov, od hotelovi až po výškové budovy - mrakodrapy v celej Európe.

Sme team nadšencov prefabrikovaných stavieb a profesionálov v oblasti návrhu, projekcie, plánovania, logistiky a realizácie prefabrikovaných železo-betónových konštrukcií. Inovácie a nasadzovanie pokročilých technologií a investície do neustáleho vzdelávania nám umožňujú robiť veci jednoducho, zrozumiteľne, merateľne, prehľadne, jasne, extrémne flexibilne a rýchlo. Ako stabilný partner a zástupca Praefy na Slovensku sa môžme oprieť aj o dlhoročné skúsenosti koncernu Praefa, dostatočnú výrobnú kapacitu, certifikáty a kontrolu kvality, čím vieme garantovať zákazníkom presnosť dodávok a konzistenciu kvality prefabrikátov.

Spoločnosť ANVIK construction s.r.o. pristupuje ku každému projektu, ku každému klientovi individuálne, používa výhradne materiáli overenej kvality, uprednostňujeme Slovenských, domácich výrobcov a ku každej stavbe pristupujeme ako ku stavbe vlastného domu.
Domu, ktorý sa stane tým pravým domovom pre Vašu rodinu!