Villapark Rakoľúby – Keramické montované domy

Pripravujeme pre Vás ponuku pozemkov vo Villaparku Rakuluby okr.NM a v Zamarovciach – Trenčín. Ponúkame Vám služby od predaja pozemku, cez výber projektu až po stavbu domu na kľúč.

…premeňte svoj sen o bývaní na realitu.

Túžite po krásnom dome a nemáte pozemok? Zaujíma Vás lokalita v okolí Nového Mesto nad Váhom alebo len pozemok s perfektným prístupom na dialnicu – 1km? Ponúkame Vám pozemky v jedinečnej lokalite, iba 3km od Nového Mesta nad Váhom, 17km od Trenčína alebo Piešťan, iba 45min od Bratislavy. Lokalita, ktorá ponúka skvelé príležitosti pre Vašu rodinu. Villapark Rakoluby. Krásne okolie obce ponúka veľa možností na relax, kultúrne, turistické a športové vyžitie. V tesnej blízkosti obce leží rekreačno- športový areál Zelená voda, lyžiarske a cyklokrosové stredisko Kálnica, neďaleko sú tiež lyžiarske strediská Bezovec a Veľká Javorina. Cesta II /507 je atraktívna a pritom málo frekventovaná. S obľubou je preto využívaná na rekreačnú cykloturistiku. Okolie lokality poskytuje tiež množstvo výletných možností – napr. hrady Beckovský, Trenčiansky, Tematín a Čachtický,… To všetko a omnoho viac, Vám ponúka ANVIK construction, spoločnosť plniaca Vaše sny, špecialista na nízkoenergetické, keramické, montované domy.

 

Montované keramické domy | stavba keramických domov na kľúč Montované keramické domy | stavba keramických domov na kľúč Snímek obrazovky 2016-07-13 v 18.30.56IMG_6659 IMG_6661 Snapseed 10 Snapseed 11